Certyfikaty

CE

CE

Poduszka Mimos to produkt posiadający klasę 1 według Europejskiej klasyfikacji dla wyrobów medycznych.

Oznaczenie CE umieszczone na wyrobie jest deklaracją producenta, że oznakowany produkt spełnia wymagania dyrektyw Unii Europejskiej. Dyrektywy te dotyczą zagadnień związanych z bezpieczeństwem użytkowania, ochroną zdrowia i środowiska, określają zagrożenia, które producent powinien wykryć i wyeliminować.

Ocena zgodności CE

EN 71

EN 71

To regulacja Unii Eropejskiej dotycząca bezpieczeństwa zabawek EN 71. Produkt Mimos spełnia te same normy dla dzieci w wieku 0-3. Test na bezpieczeństwo zawiera między innymi badania i analizy mechaniczne, dotykowe, palności, chemiczne, toksykologiczne, opakowania i etykiet. Zwraca się baczną uwagę na brak małych części, które mogą powodować zakrztuszenia.

TÜV Rheinland

TÜV Rheinland

  • Produkt włókienniczy, poduszka dla niemowląt
  • Bardzo wysoka przepuszczalność powietrza przekarczająca surowe normy bezpieczeństwa
  • System zapobiegający S.I.D.S i uduszeniu niemowląt
Okotex

Tekstylia Godne Zaufania

Certyfikat bezpieczeństwa dotyczący substancji bezpiecznych dla dzieci. Poduszka Mimos wykonana jest w 100 procentach z materiału certyfikowanego przez Oeko-Tex jako bezpieczny w kontakcie ze skórą dziecka.

2015OK0956 AITEX

Aby przeczytać więcej o poduszce Mimos i jej skuteczności, odwiedź stronę naszych przedstawicieli lub skontaktuj się z nami meilowo. Odpowiemy na każde pytanie.